20 Temmuz 2015 Pazartesi

Elektrik Fatura Ödeme

Elektrik Faturası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle fatura bilgilerinizi internetin nimetlerini kullanarak online 7 gün 24 saat ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz diyerek sizlere en doğru bilgiyi vermeye başlayalım…
Elektrik faturası sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için, her müşteriye ait bir müşteri numarası ve işletme kodu yada abone numarası tahsis edilmiş olan bilgiye ulaştıktan sonra sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. En kolay yolu size gelen elektrik faturanızın üzerinde yada daha önceden tahsil etmiş olduğunuz faturanızın makbuzlarında işletme kodu ve müşteri numaranızı görebilir kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Bilmediğinizi varsayarak, bulunduğunuz ile göre değişiklik göstereceğinden dolayı Elektrik Dağıtım şirketinizin müşteri hizmetlerine bağlanarak isim ve soyisim ek bilgiler ile gerekli bilgilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Elektrik Faturası Ödeme Nereden Yapabilirim ?

Öncelikle PTT şubelerinden elektrik ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, banka şubeleri ve anlaşma sağlanmış olan ödeme bağlantılarınıda elektrik faturası yatırma işleminde kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde sonuç almak istiyorsanız en önde tavsiye edilecek ödeme yöntemi tabiiki 7/24 online kredi kartı ile elektrik faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Bedaş’ın resmi web sayfasıdır.
Bedaş’ın resmi web sayfasına www.bedas.com.tr adres satırına yazarak ulaşabilir, Hizmetlerimiz/Ödeme Noktalarımız bölümünden gediz elektrik faturası ödeme aynı zamanda ilinize göre farklılık gösterebilecek tedaş fatura ödeme sizinle ilgili farklı ödeme noktalarına ulaşarak da işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
İnternet ortamında fatura ödemesi yapabilmek için anlaşma yapılmış bankalarda hesabınız var ise geçmişe dönük olarak ve güncel borçlarınızı ilgili bankanın web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 Fatura Ödeme Merkezi
Yukarıdaki Fatura Sorgulama ve Ödeme  LOGO'ya Tıklayarak Ödemenizi Yapabilirsiniz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder