8 Temmuz 2016 Cuma

fatura ödeme vodafone

Ülkemize hizmet vermekte olan ve diğer operatörlere göre dünyada daha çok tanınan Vodafone yani diğer eski adıyla Telsim, ülkemizde de en büyük ikinci mobil iletişim şirketidir.

 fatura ödeme vodafone GSM şirketi olarak hizmet veren Vodafone aynı zamanda cihaz satışı ve internet sağlayıcı olarak da hizmet vermektedir. Aylık olarak verdiği hizmetleri yine aylık olarak kullanıcılarına faturalandırmaktadır. Faturalandırılan bu hizmetleri ücretleri son ödeme tarihinden önce ödenmek gerekmektedir. Ödenmediği takdirde de çeşitli yaptırımlar uygulanmakta olduğundan zamanında ödemek gerekmektedir. fatura ödeme vodafone yöntemleri diğer tüm faturalandırılan hizmetler gibi sanal olarak ve fiziki olarak ödenebilir. İnternet üzerinden yapılan ödemeler Vodefone’nin internet sitesinden ödenebildiği gibi bankaların internet şubelerinden de ödenebilmektedir. Ayrıca bankalara verilen talimatlarla hesabınızda para olduğu sürece her ay otomatik olarak ödenmektedir. Fiziki ödemeler ise Vodefone şubelerine ya da çeşitli ödeme merkezlerine giderek yapılabilmektedir. Bazı özel ödeme merkezleri bu ödemeler karşılığında komisyon ücretleri istemektedir. Vodefone şubelerinde ise ek ücret ödemeden faturanızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca özel fatura ödeme noktalarında ödeme yaparken ödeme yerlerini seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kötü niyetli kişiler tarafından dolandırılabilirsiniz. Yine aynı şekilde fatura ödemelerini online olarak yaparken de yapacağınız siteleri dikkatlice seçmelisiniz. Faturalı faturasız paketler çıkartıp kullanıcıların daha rahat ve ucuz hizmet kullanmasını sağlayan Vodefone, paketlerine bolca dakika sms ve internet kullanımı ekleyip diğer gsm operatörleri arasından en çok tercih edilen gsm operatörüdür olmayı istemektedir.

http://akonlinefaturaodeme.com/  online fatura ödeme adresiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder